preloader

Namų komforto sprendimai

Namų komforto sprendimai – tai modernios, energijos išteklius ir Jūsų pinigus taupančios individualių namų, kotedžų, biurų ir kitų patalpų šildymo, kondicionavimo, vėdinimo, drėkinimo, sausinimo, karšto vandens ruošimo ir centrinių dulkių siurblių sistemos, kurios sukuria visų Jūsų poreikius atitinkantį mikroklimatą patalpose.

Namų komforto sprendimus galima komplektuoti iš šių įrenginių:
rekuperaRekuperatoriai

zidiniai    Židiniai

centrin      Centriniai dulkių siurbliai

orasvanduoŠilumos siurbliai oras/vanduo, gruntas/vanduo, vanduo/vanduo ar hibridiniai šilumos siurbliai oras/vanduo/dujos

kondic Oro kondicionieriai- šilumos siurbliai oras/oras

koloneles        Karšto vandens paruošimo kolonėlės

Komplektuojant mūsų siūlomą įrangą, galimi labai įvairūs namų komforto sprendimai. Jūs galite rinktis šildymo, šildymo ir vėdinimo, šildymo/kondicionavimo , kondicionavimo ir centrinių dulkių siurblių sistemų sprendimus savo namams. Tarkime, pasirinkus visą siūlomą įrangą, pasieksite maksimalų komforto lygį. Jūsų namai žiemą bus šilti, vasarą puikiai vėsinami, oras namuose švarus ir gaivus, židinys suteiks namams jaukumo ir šilumos, o centrinė dulkių siurbimo sistema užtikrins, kad Jūsų namai bus itin švariai išsiurbti.

Jūsų patogumui ir poreikiams patenkinti galima rinktis orinį, grindinį šildymą, ar įrengti namuose radiatorius. Svarbu žinoti, kad projektuojant pastatus, planuojant statybos darbus, būtina įvertinti, kad Namų komforto sprendimų sistemai reikia įrengti šildymui, kondicionavimui, vėdinimui būtinus ortakius, centrinio dulkių siurblio vamzdyną, numatyti vietą vidiniam ir išoriniam blokui ir pan.

Šildymo, kondicionavimo sistemas galima sumontuoti ir jau įrengtuose namuose, tačiau tada ribojama Jūsų pasirinkimo laisvė. Tokiu atveju galima rinktis iš sieninių, grindinių ar lubinių vidinių blokų ar tiesiog keisti senąjį šildymo būdą ( kieto kuro katilą ar dujinį kondensacinį katilą) į šilumos siurblį, jungiant jį prie jau esamų radiatorių ar vamzdyno.

Pasitikėkite inovacijomis – Namų komforto sprendimai Jūsų gyvenimo be rūpesčių garantas.